Historie studia

Neříkáme o sobě, že jsme nejlepší. Říkají to druzí.

Kontakt:

Trilabit Studio, s.r.o.

Heinemannova 4/2965, Praha 6 - Dejvice

Tel.: 224 236 208, 602 211 084

e-mail: horal@trilabit.cz


Studio vzniklo v prvních měsících roku 1993. Postupem času a hlavně díky vysoké kvalitě zpracování se přerodilo v moderní typografické studio, schopné zpracovávat celé spektrum tiskovin od grafického návrhu až po finální tisk.

V roce 1998 studio investovalo do nákupu jedinečného zařízení Quantel Graphic Paintbox, s jehož pomocí je schopné zvládat i ty nejnáročnější americké retuše (airbrush) a elektronické montáže. Další unikátní digitální zařízení je Cymbolic Sciences 2120 na výrobu diapozitivů z počítačových dat. Studio vlastní špičkový digitální tiskový stroj Minolta Bizz Hub, který tiskne do formátu A3+ na papír gramáže až 320g. Studio je přímo spojené s digitálním minilabem Fuji FRONTIER 350.

Od roku 2002 rovněž navrhujeme multimediální prezentace (spojení filmu, hudby, animace).

Ve studiu se pracuje převážně na platformě Apple Macintosh. K digitalizaci obrazových dat se používají scannery Heidelberg (Tango, Topaz a Opal). Na kontrolní digitální nátisky používáme EFI certifikovanou tiskárnu EPSON 4800 s barevnou kalibrací. Ve studiu je k dispozici plotr Epson 9880. Pro náročné retuše a montáže používáme výkonnou grafickou stanici Quantel Graphic Paintbox a grafické stanice Mac PRO. Specializovaným výstupem je Cymbolic Sciences LightJet 2120, zařízení pro výrobu diapozitivů. Pro malonákladový digitální tisk slouží digitální barevná tiskárna Minolta Bizz Hub